Tarkvara

ECCOM OÜ on McNeeli ja MecSofti ametlik partner Baltikumis. 

Pakume taskukohast ning võimekat CAD ja CAM tarkvara. CAD lahendustest müüme Rhinoceros 3D-d ning selle lisasid (Flamingo, Brazil, Penguin, Bongo jt). 2012. aastast oleme Google ametlik partner Baltikumis kogu Google Sketchup tootesarja osas.

Alates 2012 teeme koostööd ka prantsuse ettevõttega NICK DANESE APPLIED RESEARCH (NDAR), kelle põhiline tegevusala laiemalt on laevaehitus ja laevandus, kitsamalt eelkõige laevaehitustarkvara arendus, müük ja koolitus. Müüme edasi modelleerimistarkvara Orca3D (http://www.orca3d.com/Orca3dJ/), mis koos Rhinoga moodustavad suurepärase laevaehitustarkvara.

CAM lahenduste osas esindame Baltikumis MecSoft Corporationit ning Delft Spline Systemsit (edaspidi DSS). MecSofti VisualMILL ja RhinoCAM on lausa legendaarse hinna-kvaliteedi suhtega programmid, DeskProto (DSSi toode) on suunatud pigem hobikasutajale, samuti koolidele või neile, kel on tarvis odavat ja lihtsat lahendust kahepoolse freesimise ning pöördtelje kasutamiseks. Kahepoolset freesimist saab teha ka ilma vastava tarkvara funktsioonita - tuleb teha korrektne rakis ja joonised mõlema poole kohta.

Detailandmed leiab iga vastava programmi kohta loodud alamlehelt: Esileht->Tarkvara-> etc. 

Igast tarkvarast on katsetamiseks ja proovimiseks saadaval ka demoversioon. 

Kõik küsimused palun saata martin@eccom.ee või +372 507 8307.