SketchUp Pro 8

Google SketchUp Pro on lihtne, kuid võimekas tööriist ruumiliselt disainimiseks ning ruumilise disaini esitlemiseks. SketchUp Pro on kõike seda, mida traditsiooniline CAD tarkvara pole -- kiiresti õpitav ning intuitiivne kasutada.

Loo 3D mudeleid
SketchUp Proga saad luua 3D mudeleid, alustades tühjalt lehelt või võttes aluseks olemasolevaid mudeleid. Saad importida jooniseid, fotosid, jms infot ning seejärel kasutades SketchUp Pro tööriistu saad luua vajalikud ruumilised mudelid.

Info lisamisvõimalused
SketchUp Proga on võimalik mudelitele lisada mitmesugust infot (atribuute), seda võimaldab Dynamic Components. Igal ajal saad luua aruande, mis resümeeriks mudeliga seonduvad andmed. 

Andmevahetus
Sageli võib olla vajalik kasutada traditsioonilisi CAD rakendusi, renderdusmootoreid jms mudelite edasiarenduseks või fotorealistlike piltide loomiseks. SketchUp Proga on võimalik salvestada 3D mudeleid mitmetesse 2D ja 3D failivormingutesse.

Esitle ja dokumenteeri
Väga paljude projektide puhul on SketchUp Pro koos LayOut mooduliga kõik, mis sul tarvis on. LayOut on SketchUp Pro 2D moodul, mida on tarvis esitluste, aruannete jms loomiseks.

 

Hinnad Demo allalaadimine 

 

 

LayOut 3

Dokumenteerimine

LayOut on SketchUp Pro 2D lisamoodul. Moodul võimaldab luua ruumilistest mudelitest esitlusi, mõõtudega jooniseid, pinnalaotusi. Kui mudeleid SketchUp Pros muuta, kantakse muudatused esitlustesse (LayOuti) üle.

"The drawing presentation in the program is impressive. LayOut has also decreased the time required to create CDs because of the tight integration between SketchUp and LayOut."
- Mitchel Stangl - Mechanical Engineer - Stangl Associates

Esitle

LayOutiga saab mudelitele lisada teksti, mõõte ning teisi 2D elemente. Sedasi saab luua esitlusi nii ekraanil esitlemiseks kui ka kõrge lahutusega väljatrükkideks. 

 

Hinnad Demo allalaadimine 

 

 

 

 

 

Hinnad

  Hind
Toode  €
Üksiklitsents, kommertslitsents 398
Võrgulitsents (50 kohta) 638
Lisa 50 võrgukohta 638
Uuendus  77
   
Õpilase litsents 40
Õpilase litsents 1 aastaks 13
Õpilase litsents 2 aastaks 21
Õpilase litsents 3 aastaks 25

 
Litsentsi muutmistasu, ümberregistreerimistasu 41
   
Shaderlight (SketchUpi jaoks) 227
Atlantis Render v4 500
Atlantis Render v4 lisatöökoht 300
Atlantis Studio v4 900
Atlantis Studio v4 lisatöökoht 500
   

Renditioner v2

76
Renditioner v2 Professional 152

 

Hinnad ei sisalda käibemaksu.